Інфоцентр Новини учасників

Максим Голдін та його інноваційні рішення знаків та айдентики в Проєкті “Goldin sign. Project 77”

Максим Голдін – учасник Української Асоціації Візуальної Індустрії, власник рекламної компанії “Арт Україна” на своєму YouTube каналі демонструє сполучення матеріалів, які формують неповторне сприйняття.

Інфоцентр Новини учасників

Українські виробники рекламних конструкцій заслуговують на довіру іноземних брендів та автомобільних імпортерів.

У грудні 2017 року компанія «ВАРГО ІН» виконала рекламне оформлення автосалонів «Peugeot» та «Сitroen» в м Чернігів. В комплексі робіт були склопластикова стелла, фризи з об`ємними формованими літерами, композитні фризи,…

Компанія Аальт-Груп
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

Компанія “Аальт-Груп”! Вітаємо нового учасника в сім’ї УАВІ!

В Україні з кожним роком все більше і більше фірм роблять якісне і креативне зовнішнє брендування. УАВІ завжди раді взяти в свої ряди талановитих фахівців. Компанія “Аальто-Груп” – один з найяскравіших прикладів!

Агенство інтернет-маркетингу Webmashina
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

WEB-MASHINA – новий член УАВІ. Знайомимося ближче!

Візуальне брендування бізнесу і реклама не обмежується лише зовнішніми роботами. У сучасному світі діяльність в інтернеті вкрай важлива. Тому ми так раді вітати в наших рядах агентство інтернет-маркетингу “Webmashina”!

Секрети роботи з об’ємними шрифтами
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

Компанія “Мандарин” ділиться секретами роботи з об’ємними шрифтами

Мабуть, найбільш традиційна технологія виготовлення табличок і вивісок, це офісні таблички, фасадні вивіски з об’ємно-рельєфним шрифтом, які виробляє ТОВ «ПКФ« МАНДАРИН ».

L.Авеню новий член УАВІ
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

L.Авеню – ласкаво просимо в наші ряди!

Ми дуже раді, що нові компанії охоче приєднуються до УАВІ. Сьогодні ми хотіли б познайомити вас з чудовою компанією “L.Авеню”. Компанія знаходиться в місті Дніпро і спеціалізується на створенні зовнішнього брендування, а також на декоративному оформленні, обробці пластику і плоттерной порізки.

Новий учасник Рекламастер
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

Рекламно-виробнича компанія Рекламастер в рядах УАВІ

Рекламно-виробнича компанія Рекламастер є однією з провідних фірм, що виробляють найрізноманітнішу рекламну продукцію. Компанія на ринку реклами працює вже 7 років, і за цей час склався виключно дружній, креативний і творчий колектив, де вдало поєднується досвід старших фахівців і енергія молоді. Своєю метою Рекламастер бачить створення одночасно ефективної та стильною рекламної продукції, і є більш ніж надійним партнером.

Новий учасник УАВІ - «Ефект-Студія Груп»
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

«Ефект-Студія Груп» – вітаємо нового учасника!

Рекламно-виробнича компанія «Ефект-Студія Груп» працює вже 15 років, ставши за цей час одним з кращих виробників брендованої продукції. Основний напрямок діяльності – виготовлення для зовнішнього та інтер’єрного брендування.

Новий учасник УАВІ - Артлайт
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

Новий учасник УАВІ – «Артлайт»

Компанія Артлайт спеціалізується переважно на зовнішньому брендуванні. Вона має власне виробництво об’єктів візуального оформлення бізнесу, серед яких фасадні і світлові вивіски, банери, мультимедійні світлодіодні табло та інше.

Новий учасник УАВІ
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

Новий учасник УАВІ – “Euromax promotion”

«Euromax promotion» – рекламно-виробнича компанія, що стрімко розвивається, основними напрямками якої є комплексні рішення для торгових площ, офісів і громадських зон.

Неонова вивіска
Інфоцентр Новини учасників

Неон співай, о Богиня, рекламного сина

Змужнілого – 100 років в минулому році виповнилося, тому напевно, злегка забутого, або правильніше сказати «забитого» новинками. Погано, що забитий неон «любителями» від реклами, після рук яких замовники бояться неонових вивісок оголошуючи їх «проблемними», і переводять свої вивіски на світлодіоди. Не буду говорити про плюси і мінуси неону і світлодіодів, про це багато написано.

Чому вивіска не коштує дешево
Інфоцентр Новини учасників

Чому якісна вивіска не коштує дешево?

Чому ж якісна вивіска не може коштувати дешево? Відповідь на це дають учасники УАВІ, компанія Cowboy-Art.

Інфоцентр Новини учасників

Металеві вивіски для Академії і кулінарії Ектора Хіменес-Браво

Абсолютно новим досвідом для компанії «Варга ІН» стали металеві вивіски з ефектними світильниками зверху і знизу для Академії і кулінарії Ектора Хіменес-Браво в м. Києві.

Вивіска з ефектом свічення контражур
Інфоцентр Новини учасників

Вивіска з ефектом світіння контражур – завжди цікава

Особливо радують індивідуальні нестандартні проекти. Одним з таких була вивіска для магазину-студії «Макошь». Оскільки сам заклад творчий, то і підхід до вивіски повинен був бути не стандартним.

Великогабаритні елементі в рекламі
Інфоцентр Новини учасників

Великогабаритні елементи реклами ще в тренді

У травні 2016 роки перед компанією «Варга ІН» стала задача демонтувати старі аварійні банерні конструкції з брендмауеру, загальною площею близько 900 кв.м., І на їх місці встановити нові потужні конструкції з куточків 75х75х6, з виносом від фасаду 500 мм.

Світлова вивіска від Варго Ін
Інфоцентр Новини учасників

У нашій сфері завжди є місце творчості

Ми рекламщики народ загадковий і нас надихають складні завдання. Часто ловлю себе на тому, що в гонитві за додатковою естетикою, заморочуєшься в експериментах і прагнеш до отримання додаткового ефекту сприйняття вивіски.

Нова цікава робота від SOLVE.EXPERT
Інфоцентр Новини учасників

Нова цікава робота від SOLVE.EXPERT

Вітаємо Оптику Rodenstock з відкриттям першого в Україні фірмового магазину! Комплексним оформленням якого займається учасник УАВІ, компанія SOLVE.EXPERT.

1 рік Sicore у Польщі
Інфоцентр Новини УАВІ Новини учасників

1 рік роботи Sicore в Польщі

24 червня для Sicore – це не просто дата на календарі. Це день відкриття польського представництва компанії в м. Варшава. Це день реалізації наших планів з диверсифікації бізнесу.

http://art-piramida.com/
Інфоцентр Новини учасників

3 помилки в брендуванні автомобіля, які можуть вбити імідж компанії !!!

Цікаво, але саме реклама на транспорті є найдоступнішим інструментом просування бренду. Погодьтеся, досить зручно раз оплатити брендування автомобіля – і на довгий час забути про турботи, пов’язаних з просуванням «в полях».

Стеріо і варіо зображення від Озон
Інфоцентр Новини учасників

Новий підхід в зовнішній рекламі від фірми “Озон”!!!

Ради поділитися новиною про те, що учасники асоціації, фірма “Озон”, знайшли новий підхід до зовнішньої реклами – це використання стерео-варіо зображень!