Про конкурс

Всеукраїнський конкурс реалізованих проєктів

WOW – це всеукраїнський конкурс реалізованих проєктів в галузі зовнішньої реклами (візуального оформлення комерційних, комунальних, громадських об’єктів та просторів), заснований Українською асоціацією візуальної індустрії (УАВІ). Конкурс WOW проводиться серед зареєстрованих учасників, які подали заявку та оплатили участь у визначені терміни. Формат конкурсу – збір робіт та їх оцінка відбувається он-лайн, а нагородження переможців проводиться на урочистій церемонії під час Форуму виробників зовнішньої реклами.

УАВІ плануємо щорічне проведення Конкурсу WOW, удосконалюючи його організацію, збільшуючи престиж та поінформованість про нього всього суспільства і насамперед потенційних замовників послуг рекламного виробництва.
Сайт Конкурс WOW буде постійно функціонувати як галерея, де будуть представлені переможці та роботи всіх учасників конкурсу.

Місія всеукраїнського Конкурсу WOW спрямована на формування галузі виробництва візуально-рекламного оформлення, підвищення якості послуг, розвиток культурно-естетичного середовища та популяризацію сучасних тенденцій у дизайні, збереження навколишнього середовища та раціональне використання ресурсів.

МЕТА КОНКУРСУ

Мета Конкурс WOW – продемонструвати кращі зразки робіт з галузі візуальної індустрії, виявити найбільш творчі та перспективні компанії, які створюють ефективні рішення для замовників зовнішньої реклами, декорування та благоустрою громадського простору.

Через цей конкурс ми прагнемо до таких цілей:
  • підтримка і розвиток рекламно-виробничих компаній, що забезпечить підвищення якості, їх продукції та послуг, а також стимулювання економічного зростання;
  • пропагування творчого підходу до візуального оформлення закладів комерційного, промислового, комунального та громадського призначення, що забезпечить підвищення культурного рівня населення та розвиток сучасних тенденцій у дизайні;
  • поширення ідеї створення естетичного середовища, що підвищить рівень культури та забезпечить комфортний простір для мешканців та відвідувачів міст;
  • привернення уваги до важливості збереження навколишнього середовища та раціонального використання ресурсів при створенні рекламних конструкцій.

УЧАСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ
В КОНКУРСІ WOW – ЦЕ:

  • Сотні та тисячі переглядів ваших робіт на всіх ресурсах конкурсу.
  • Просування ваших акаунтів в соціальних мережах.
  • Увага потенційних клієнтів та замовників.
  • Мотивація персоналу ваших компаній.
  • Об’єктивна та достойна оцінка вашої роботи професійним журі та можливість отримати заслужену нагороду.

Відзначення ваших конкурсних робіт та отримані нагороди стануть вашим вагомим аргументом в спілкуванні із замовниками, а також піднімуть мотивацію та командний дух співробітників компанії.
Не втратьте можливості стати визнаними лідерами візуальної індустрії.

ЕТАПИ ТА СТРОКИ
ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ WOW

ПЕРШИЙ ЕТАП

Прийом робіт
на Конкурс WOW

з 20 липня по 30 вересня 2023 року

Зверніть увагу на систему знижок що діятиме під час реєстрації конкурсних робіт в різні терміни.
Докладно в розділі «УМОВИ УЧАСТІ»

ДРУГИЙ ЕТАП

Відбір робіт
до Шорт-листу

з 1 жовтня по 5 жовтня 2023 року

Відбір робіт до Шорт-листу та їх оцінка проводиться професійним журі нашого конкурсу. До журі підібрані спеціалісти пов’язані з візуальними рішеннями у рекламі.

ТРЕТІЙ ЕТАП

Святкова церемонія
нагородження

20 жовтня 2023 року

Святкова церемонія нагородження переможців Конкурсу WOW відбудеться під час проведення загальногалузевого форуму виробників зовнішньої реклами та знаків.

Google-анкета для участі відкриється у новому вікні.

Візьми участь у конкурсі!

Зроби виклик конкурентам!

З питань участі у конкурсі ви можете отримати відповіді зв’язавшись з нами зручним для вас способом.
E-mail: info@uavi.com.ua
Також можете зателефонувати на будь-який з цих номерів:

+38 (097) 117-63-14; +38 (050) 649-31-89