Про Асоціацію

УАВІ – бізнес об’єднання компаній – учасників ринку візуальної індустрії, а саме: виробників, агентств, дизайнерів рекламно-інформаційного оздоблення закладів і просторів комерційного, державного, комунального та громадського призначення.

Ми об’єднуємось, щоб допомогти одне одному розвиватися, формувати ринок та впливати на галузь, підвищуючи стандарти і якість послуг та виробів наших компаній. Це також стосується впливу наших виробів на інформаційний простір наших громад, адже ми маємо інтегруватися в загальні тенденції урбаністики.

Тож запрошуємо колег приєднуватися до добрих ініціатив, нових знань і технологій, більших можливостей для своїх бізнесів.

Наша місія – розвиток культури ринку візуальної індустрії в Україні.
Цінності – Партнерство, Єдність, Розвиток.
Мета – створювати і розвивати культуру ринку виробників і споживачів продуктів візуальної індустрії разом.

Історія

Українська асоціація візуальної індустрії (УАВІ) була створена 7 серпня 2013 року на підставі рішення загальних зборів засновників.

Метою створення Асоціації було: об’єднати лідерів ринку візуальної індустрії, які прагнуть розвиватися самі та розвивати галузь. Сформувати ринок візуальної індустрії з високою культурою та компетентністю, чіткими та простими умовами роботи.

Разом із народженням асоціації в Україні також зародилося поняття «візуальна індустрія». Ми розмежовуємо поняття «зовнішня реклама» (розміщення на рекламних щитах) та «виробництво рекламних конструкцій та рекламних елементів». Це два напрямки, які не варто плутати.

УАВІ у цифрах

Кожний учасник УАВІ стає частиною професійного співтовариства, учасники якого будують високоприбутковий бізнес заснований на етичних принципах.

0
учасників
0
міста
0
партнерів

Приєднуйся до нас!

Настав час діяти!