Стаття від учасника УАВІ ТОВ «ПКФ« МАНДАРИН ».

Офісні таблички з об’ємним шрифтом

Мабуть, найбільш традиційна технологія виготовлення табличок і вивісок, це офісні таблички, фасадні вивіски з об’ємно-рельєфним шрифтом, які виробляє ТОВ «ПКФ« МАНДАРИН».

Справді, знаки, виготовлені за технологією об’ємних шрифтів – ексклюзивна технологія виготовлення, створена в Харкові в 60-х роках ХХ століття, в ті часи, коли ще не були поширені ні технології аплікацій самоклеючими плівками, ні гравірувальні і фрезерні верстати для рекламників. І з тих пір, і до цього дня, наша технологія офісних табличок з рельєфно-об’ємними літерами по своїй суті не має прямої конкуренції, – чи по презентабельності зовнішнього вигляду, чи в ціновій категорії наші таблички завжди виграють.

Офісні таблички з об’ємним шрифтом

Так, ми виготовляємо і широко поширені, недорогі таблички з самоклейкої плівки, і досить дорогі, гравійовані з різних рекламних пластиків і металів таблички, але, виробників табличок з об’ємно-рельєфним шрифтом мало (близько 10 фірм), і цьому є причини – ми володіємо ексклюзивною технологією і обладнанням, ми є винахідниками технології, стояли у її джерел, постійно вдосконалюємо її, виготовляємо нову технологічну оснастку.

Хороша імітація під метал створює враження солідності таких знаків, при цьому ціна на таблички та вивіски з об’ємними літерами значно нижче, ніж ціни на їх металеві аналоги. Такі таблички традиційно популярні серед державних установ, закладів освіти та охорони здоров’я, великих комерційних фірм. Ці унікальні таблички мають великий термін служби, гідний зовнішній вигляд і досить дешеві.

Офісні таблички з об’ємним шрифтом

Таблички з об’ємними шрифтами являють собою покриті атмосферостійкою емаллю листи високо ударостійкого полістиролу УПМ товщиною 2-4 мм з нанесеним на них об’ємним текстом. Розміри табличок і вивісок зазвичай вибираються зі стандартного ряду і обумовлені розмірами використовуваних стандартних шрифтів, тому існують певні обмеження з точки зору дизайну.

Об’ємні шрифти і знаки виготовляються за допомогою лиття на спеціальних екструзійних пресах за допомогою дорогих стандартних прес-форм. Для виробництва табличок і вивісок з об’ємними шрифтами використовуються шрифти простий рубаний шрифт типу “Прагматика”, шрифт із зарубками типу “Антиква”, а також рідко застосовується шрифт типу “Банківський”, і існує один типорозмір шрифту “Перербург”. Розміри букв шрифтів “Прагматика”, “Антиква”, “Банківський” 1; 1,5; 2; 3; 5; 5; 6; 7 см, розмір букв шрифту “Перербург” 8 см.

У всіх шрифтах присутній тільки великі букви символів (немає великих літер). Перша велика і маленькі інші робляться за рахунок зміни розміру. На табличках різних структур і установ присутні герби, прапори та інша символіка. Стандартні герби України (розміри 6, 8, 11 см у висоту) є стандартними і нічим не відрізняються від стандартного литого шрифту. Нестандартні елементи: логотипи, емблеми, символи або візерунки виготовляються індивідуально.

Офісні таблички з об’ємним шрифтом

Метод нанесення об’ємних символів на пластикові заготовки – так зване дифузне зварювання за допомогою спеціальних розчинників, в результаті чого символи з однакового за основою матеріалу (полістиролу) «вплавляются» в нього, забезпечуючи наднадійне склеювання.

В якості декоративного і захисного покриття використовуються автомобільні емалі Sadolin (Фінляндія) і молоткові емалі Hammerite (Великобританія). Колір вивіски може бути будь-яким, на ваше замовлення, з стандартної палітри. Це сама випробувана технологія, що застосовується нашою фірмою понад 10 років, що дозволяє досягти високої якості покриття, гарантовану стійкість до атмосферних опадів.

Продукція з об’ємним литим шрифтом призначена для довгострокового зовнішнього застосування (до 5-7 років), а для внутрішнього застосування термін експлуатації практично необмежений. За технологією об’ємних шрифтів ми виготовляємо інші елементи навігації – вивіски, адресні таблички, вказівники, інформаційні стенди і номерки на двері, брелоки і гардеробні номерки.

КОНТАКТИ КОМПАНІЇ
Виробник – ТОВ «ВКФ« МАНДАРИН »
+ 38 – 095-523- 09-64, + 38 – 097-097- 87-55, + 38-057- 756-09- 95
www.mandarin.kharkov.ua
E-mail: m0970978755@gmail.com
Адреси: м.Харків, вул.Плеханівська, 65, оф. 305а (стадіон «Металіст»)

Коментарі

  • Анна

    Работаете с компаниями Санкт-Петербурга? нужна фасадная вывеска 600х500 мм с гербом Санкт- Петербурга., с рамкой.

Коментарі закриті.