2023
Рік конкурсу
Окремо розташовані конструкції
Номінація
ТОВ «ВКФ «Мандарин»
Конкурсант

Опис роботи

Виробник: ТОВ «ВКФ «Мандарин»

Дизайн: ДП “АНТОНОВ”

Замовник: ДП “АНТОНОВ”

Для флагмана вітчизняного літакобудування ДП «Антонов» фахівцями фірми Мандарин спроєктована, виготовлена та змонтована нова дахова вивіска, яка розташована на адміністративному будинку підприємства, яке розташовано на проспекті Берестейському в місті Київ.

Вивіска спроєктована з урахуванням вимог стандарту Європейської федерації виробників знаків (ESF).

Вивіска виготовлена з найякісніших матеріалів: лицьова частина вивіски – акрил Plexiglas, борта – алюмінієві композитні панелі товщиною 3 мм, задня частина вивіски – композитні алюмінієві панелі. Світлова частина вивіски виготовлена на основі високоякісних світлодіодів Elf з гарантійним терміном служби 5 років.

Мінімальний розрахунковий термін служби вивіски – 20 років без урахування терміну служби світлодіодів при умові постійних технічних інспекцій та обслуговування.

Через інженерні обмеження неможливо було підняти готову конструкцію на дах, тому всі роботи з виготовлення каркаса вивіски та монтажу проводилися безпосередньо на даху.

Вручну був піднятий весь метал, необхідний для виготовлення конструкції, та безпосередньо всі літери вивіски.
На даху була виготовлена несуча конструкція, змонтована вивіска та виконане підключення вивіски до електромережі підприємства.

Фахівці фірми Мандарин провели вже сервісну інспекцію вивіски згідно з вимогами стандарту Європейської федерації виробників знаків (ESF).

Коментарі

Залишити коментар