2023
Рік конкурсу
Фасадні конструкції
Номінація
ТОВ РВК Артлайт
Конкурсант
3 місце
Досягнення

Опис роботи

Виробник: ТОВ РВК Артлайт

Дизайн: ТОВ РВК Артлайт

Замовник: АЗС Перон

Для оформлення заправки перон ми виготовили 5 металевих знаків: дахова конструкція «Перон», напис «Cafe» з логотипом, «Міні маркет», та напис «Перон» на адмін приміщення. Також ми виготовили навігацію для всієї території заправки.

Літери дахової конструкції «перон» виготовленні зі сталі в староамериканському стилі з мінусовим об’ємом в який вмонтовані оранжеві світлові акрилові знаки.

Напис кафе зроблений з двох частин: основа зі сталі 1.2 мм в староамериканському стилі з мінусовим об’ємом в який вмонтовані 3D призмовидні знаки з контражурною підсвіткою бурштинового кольору також зі сталі 1.2 мм виготовлені на листогині з послідуючим зварюванням та пофарбовані ЛФП Caparol.

Логотип «Перон» складається з таких частин: основа виготовлена на трубогині з металевої квадратної труби 20х20 та по периметру обрамлена листом сталі 1.2мм, пелюстки логотипа виготовлені зі сталі 1.2мм з мінусовим об’ємом з внутрішнім фарбуванням оранжевого кольору та зовнішнім сірого кольору в ці пелюстки вмонтовані знаки з молочного акрилу зі світловим бортом які повторюють форму пелюстків та підсвічуються світлодіодами бурштинового кольору, «крапля» виготовлена з акрилу день-ніч з алюмінієвим бортом чорного кольору та підсвічена світлодіодами білого кольору, незамкнуте коло – молочний акрил з білим алюмінієвим бортом, підсвітка білими світлодіодами.

Основа кожної літери напису «Перон» сірого кольору виготовлена зі сталі 1.2мм в мінусовому об’ємі. Оранжеві знаки вмонтовані в них також зі сталі 1.2мм контражурна підсвітка світлодіодами бурштинового кольору, особливість цих знаків полягає в тому що кожен елемент знаку виготовлений у вигляді половинного перерізу восьмигранної призми (ідея колективу РВК Артлайт).

Коментарі

  • Олена

    Стильно! Дуже гарно! Це сучасне мистецтво! Браво!

Залишити коментар