Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАРГО ІН»

Компанія “ВАРГО ІН” працює в сфері надання рекламно-виробничих послуг . Головна наша гордість це задоволені клієнти, такі як мережа супермаркетів «Фокстрот», «Ельдорадо», «Велмарт»,  банки «ПУМБ», «REHAU «, «Золотий вік», автосалони «Renault», «Citroen», «Peugeot»,  корпорація «ДТЕК»…, які працюють з нами вже більше 10 років та рекомендують нас своїм партнерам.

Компанія «ВАРГО ІН» була визнана «Підприємством 2016р на рівні області  ТПП» , буда удостоєна звання «Лідер галузі 2015» та «Компанія року 2018». Директор Несмирна Інна  у 2021р отримала орден «Гордість нації», а до цього орден «Берегиня України» за волонтерську діяльність та внесок у розвиток економіки.

м. Чернігів, вул. Захисників України, 17А
Адреса
+38 0933041679
+380669512436
Телефони
support@vargoin.com
Ел. пошта
www.vargoin.com
Сайт
Детальна iнформацiя

ВАРГО ІН – Ваш надійний помічник в будь-якому куточку країни

“ВАРГО  ІН” – виготовляє та встановлює вивіски, дахові конструкції, брендмауери, лайт-бокси, стелли, пілони,  оформлює фасади,  торгові зали, інтер’єри приміщень, вхідні зони,  навігаційні системи , забезпечуємо сервісно-ремонтні послуги вивісок. За останні роки нами комплексно оформлено більше 120 супермаркетів «Фокстрот», більше 60 магазинів «ELDORADO», десятки магазинів «Велмарт», 29 автосалонів «RENAULT», забрендовано більше 100 автомобілів «Нова пошта»…

Нас надихають нестандартні цікаві проекти, які ми реалізуємо по всій країні та навіть за її межами. В процесі виробництва ми використовуємо, як особистий досвід, так і нові технології; оптимально підбираємо потрібне з великого спектра матеріалів, застосовуємо енергоекономічное LED освітлення брендів Elf та Rishang.

При виконанні кожного замовлення застосовуємо творчість і креатив, знаходимо індивідуальні рішення тих завдань, які повинна виконати конструкція або вивіска – враховуємо особливості цільової аудиторії, на яку вона розрахована, специфіки бізнесу клієнта, його продукту …