МИ ПЕРЕТВОРИМО ВАШІ ІДЕЇ В РЕШЕННЯ!

РГ Фламінго – сучасна виробнича компанія, яка уже 26 років працює у сфері комплексного виготовлення зовнішньої реклами. За цей час ми накопичували знання, експериментували з матеріалами і впроваджували нові технології, вчились та підвищували свою кваліфікацію. Але головне, що за цей час ми навчилися цінувати кожного нашого клієнта незалежно від сфери бізнесу і бюджету.

Серед наших задоволених клієнтів: ПриватБанк, Волошкове Поле, Златогор, Венето, Molli, Lubava, Euralis, Юрія Фарм, Маїс, Наша Ряба, тощо.

м. Черкаси, вул. Пастерівська, 25
Адреса
+38 0674705987
+380935624312
Телефони
flami@meta.ua
Ел. пошта
reklamist.ck.ua
Сайт
Детальна iнформацiя

Наша робота – це задоволення!

Постійно вдосконалюючи власне виробництво та втілюючи креативні ідеї, ми виготовляємо світлові вивіски різної складності, стели, рекламні конструкції, туристичні стенди і вказівники, оформлюємо вхідні групи, торгові зали, офісні приміщення, а також забезпечуємо гарантійне обслуговування наших виробів. Одним з напрямків нашої діяльності є серійне виготовлення захисних екранів, дефлекторів для кондиціонерів, боксів для використаних батарейок, вказівників паркування, та ін. Унікальна пропозиція нашої компанії – стели та наземні об’ємні букви, виготовлені з композиту, що уже більше 10 років прикрашають міста і селища в усіх куточках України.

Ми завжди прагнемо задовольняти найвищі вимоги наших клієнтів до якості продукції та послуг, до оперативності та надійності роботи. Наші фахівці з відповідальністю відносяться до поставлених цілей і завдань клієнта. Вони завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант дизайну та оптимізувати бюджет, домігшись максимально високих показників віддачі.