Запрошуємо взяти участь у галузевій бізнес-конференції «ЗНАКОВИЙ ФОРУМ ВИРОБНИКІВ ВИВІСОК ТА ЗНАКІВ», яка відбудеться 20 жовтня 2023 року у місті Львів.

Цей одноденний форум організовано для виробників, розробників та інших суб’єктів галузі зовнішньої реклами, візуально-просторового дизайну та оформлення комерційних, комунальних, громадських об’єктів та просторів.

У рамках програми форуму:

  • Відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу візуальних рішень WOW-23.
  • Виступи цікавих спікерів які розкриють актуальні питання галузі, її розвитку та впровадження нових перспектив, можливостей та технологій.

Мета Форуму:

Розвиток галузі виробництва візуально-рекламного оформлення, підвищення якості послуг, розвиток культурно-естетичного середовища та популяризацію сучасних тенденцій у дизайні, збереження навколишнього середовища та раціональне використання ресурсів.

Докладнішу інформацію про програму та завдання форуму можна знайти на сайті.

Умови участі у Форумі:

Участь в якості відвідувача – безкоштовна за запрошенням після онлайн реєстрації.

Оформлення заявки за посиленням – Реєстрація на Форум.

Реєстрація на участь в форумі закривається 10 жовтня 2023 р.

Цей захід організовано Українською Асоціацією Візуальної Індустрії (УАВІ) за підтримки Програми підтримки ООН (ПРООН) та уряду Швейцарії.

Генеральні партнери форуму:

Компанія ВРС ДІДЖИТАЛ УКРАЇНА – справжні майстри на ринку постачання верстатів з ЧПУ, металообробних верстатів та світлодіодів для рекламних конструкцій на території України. Їх досвід – ваш успіх! Знайомтесь ближче!

Компанія “Пластікс-Україна” – офіційний дистриб’ютор полімерних матеріалів для рекламної індустрії, декору та будівництва. Їхні інноваційні рішення створюють майстерність в кожному деталі! Більше інформації.

Партнер форуму

Компанія “ОСКАР ГРУП” – ваш надійний партнер у світі полікарбонатних систем ТМ «LEXAN». Їхні дизайнерські алюмінієві навіси ТМ «Oscar Carports» – справжні шедеври, яких немає аналогів в Україні! Переходьте на сайт!