Українська асоціація візуальної індустрії запрошує всіх бажаючих на вебінар, який відбудеться 19 квітня об 11:00 години.

На цьому онлайн навчанні ми розглянемо тему “Як без жодних перешкод продавати свої товари з України по всьому світу”, приділивши особливу увагу прикладам з зовнішньої реклами та візуальної індустрії.

Ви дізнаєтеся про ті інструменти, які дозволяють десяткам тисяч підприємцям в Україні щоденно продавати свої вироби за кордон, а також розберемо саме практичні кейси завдяки нашому досвіду. Наш спікер, Олександр Радіч, є представником американської платформи з електронної комерції Western Bid, яка закриває всі нагальні питання українських підприємців. Він поділиться з вами своїм досвідом та знаннями з міжнародної онлайн торгівлі, яка допоможе вам залучити серйозні гроші для відбудови нашої України.

На вебінарі ви отримаєте багато корисної інформації, яку зможете застосувати у своїх амбіційних планах. Тож не пропустіть цю нагоду поглибити свої знання та відкрити нові можливості для вашого бізнесу.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням: Реєстрація