Шановні учасники!

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі 12.09.2023р. (вівторок) об 11:00 годині, який відбудеться за підтримки Управління з питань реклами КМДА.

На вебінарі буде висвітлена тема щодо законного розміщення вивісок і рекламних засобів згідно Порядку, який діє у місті.

Оксана Поліщук, яка очолює Управління з питань реклами (структурного підрозділу КМДА), погодилася розповісти про діяльність установи та поділитися інформацією щодо розміщення вивісок і рекламних засобів згідно правил, які діють у місті.

Ця інформація є надзвичайно важливою для всіх виробників вивісок і рекламних засобів під час спілкування зі замовниками.

Для більш інформативного вебінару ми просимо вас взяти участь у заповненні нашої таблиці Google-опитування, щоб ми могли точніше врахувати ваші запитання до Управління з питань реклами.

Будь ласка, перейдіть за посиланням для реєстрації на веб-семінар, також там ви можете лишити питання, які вас цікавлять найбільше, щодо законного розміщення вивісок і рекламних засобів у місті Києві.