15 лютого у посольстві Турецької Республіки в Україні пройшло обговорення щодо організації проведення бізнес-форуму підприємців Асоціації візуальної індустрії України та Туреччини.

Чому почали з посольства? Справа в тому, що уряд Туреччини активно підтримує проведення міжнародних форумів, які сприяють розвитку бізнесу та бізнес-відношень з іншими країнами світу.

Захід відбувся за участю президента УАВІ Олександра Демченко, президента TUSİB «Союзу промисловців і підприємців Туреччини та України» Зафера Озбай, керівника підприємства «Текстиль бокс» Мехмета Гюлер та торгового радника посольства Турецької Республіки в Україні.

На зустрічі були обговорені основні цілі, програма проведення бізнес-форуму та залучення до її організації асоціації рекламістів Туреччини ARED.

Всі учасники зійшлись на тому, що такий форум однаково буде інформативним та корисним для бізнесу, як українським, так і турецьким підприємцям.

Бізнес-подорож обіцяє бути максимально насиченим та продуктивним.

Отже, шановні лідери візуальної індустрії України, починайте готувати заздалегідь свої валізи, на вас чекає Стамбул, зворотній відлік пішов.

Слідкуйте за нашими новинами, подробиці вже незабаром.