Наразі до нашого конкурсу долучилися 6 талановитих учасників: KAPLUN GLOBAL, RELUX studio, ТОВ «ВКФ «Мандарин», ТОВ РВК Артлайт, Майстерня реклами Ейпілайт, Студія дизайну та реклами “SOLASS”, які разом надіслали нам 17 захоплюючих робіт! Вітаємо цих перших конкурсантів, які вже показали свої таланти та креативність в галузі візуальної індустрії.

Кожна робота, що ми отримуємо, – це прояв вашого професіоналізму та креативності, яка робить конкурс “WOW’23” дійсно унікальним і цікавим для всієї візуальної індустрії. Ми вже зараз бачимо, що цьогорічні роботи обіцяють бути надзвичайно цікавими та неперевершеними. Переконайтесь в цьому і ви – Конкурсні роботи!

Тим часом, ми не збавляємо темпу! Продовжуємо приймати ваші роботи та чекаємо на ще більше креативних проектів від вас. Якщо ви ще не встигли приєднатися до нас, не турбуйтесь – є ще багато часу для подачі заявок.

Не зволікайте та долучайтесь до конкурсу “WOW’23”! Для участі та реєстрації перейдіть на наш офіційний сайт за посиланням.

Ми впевнені, що ваші роботи стануть гідними представниками візуальної індустрії та додадуть блискучих кольорів цьому неперевершеному конкурсу!