Українська Асоціація Візуальної Індустрії активно діє і розвивається вже більше двох років. Метою асоціації є створення ринку візуальної індустрії з високою культурою і компетентністю, де замовники отримують висококласні професійні послуги, що призводить їх і постачальників цих послуг до процвітання. На сьогоднішній день членами і партнерами асоціації є 34 компанії з різних регіонів України.

18 грудня в Києві в готельному комплексі “Сієста” відбулися загальні річні збори всіх учасників і партнерів У/А/В/І, а також новорічний бал – маскарад!

Підсумки роботи УАВІ 2015

На зборах були підведені підсумки річної діяльності Української Асоціації Візуальної Індустрії та представлені плани розвитку на 2016 рік. 2015 рік для асоціації був дуже важливим і значущим, цей рік показав, що тільки в єдності, ми зможемо створити цивілізований ринок і розвинути культуру ринку візуальної індустрії.

Протягом року була проведена дуже велика робота. Асоціація брала участь в таких значущих виставках як “RemaDays” і “REX” в якості повноцінних учасників. Істотним поштовхом у розвитку У/А/В/І стало проведення 6 блоків Sign School, які відвідало близько 100 чоловік. Sign School – профільна школа для виробників рекламних конструкцій. Унікальність Sign School полягає в тому, що всі аспекти ведення бізнесу (підбір персоналу, продажу, створення кошторисів, маркетинг, виробничі процеси і тд.) Розглядаються у вузькому контексті візуальної індустрії.

Підсумки роботи УАВІ 2015

Також в липні представники з восьми компаній членів асоціації відвідали великі виробничі компанії в Польщі, що дозволило учасникам ближче познайомиться з європейськими виробниками, перейняти досвід і отримати нові знання. За 2015 год до асоціації приєдналося 7 учасників: ТОВ Рекламна група “Фламінго” (Черкаси), РА “МАНДАРИН” (Умань), фірма “АКВАРІУС АВД” (Київ), ТОВ “Варго ІН” (Чернігів), ПП “Люкс Дизайн” (Житомир), рекламно – виробнича компанія “VDV” (Дрогобич), виробнича компанія “Пропаганда” (Житомир). Новими партнерами стали: Юридична фірма “TRASTME” (Київ), Представництво “tesa tape KFT” (Київ) і компанія управління бізнес процесами “BON SENS” (Черкаси).

Підсумки роботи УАВІ 2015

Під час загальних зборів президент У/А/В/І, Олександр Борис виступив з двома семінарами на такі теми: “Основи мотивації персоналу” і “Визначення та досягнення місії і цілей Вашої компанії”, що дало розуміння принципів управління персоналом і командоутворення, а також перспективи розвитку бізнесу через визначення місії і цілей компанії.

Підсумки роботи УАВІ 2015

Після семінарів президента був представлений план розвитку асоціації на 2016 рік за допомогою 9 програм У/А/В/І:
Програма №1 “Робота з замовниками”;
Програма №2 “Робота з виробниками”;
Програма №3 “Робота з постачальниками”;
Програма №4 “Робота з державними органами”;
Програма №5 “Побудова УАВІ”;
Програма №6 “Міжнародна інтеграція”;
Програма №7 “Стандарти”;
Програма № 8 “Методика розрахунку собівартості”;
Програма № 9 “Підвищення цінності УАВІ і членства в ній”.

За програмами були розподілені відповідальні учасники та партнери, які будуть активно працювати над певною програмою для створення умов структурованого і упорядкованого ринку візуальної індустрії. На даний період вже були проведені роботи по стандартизації, методиці розрахунку собівартості і роботі з державними органами.

Підсумки роботи УАВІ 2015

Учасник робочої групи програми “Робота з державними органами” партнер юридичної фірми “TRASTME” Сергій Барбашин виступив з доповіддю “Аналіз законодавства про рекламу в Україні та регіонах”. У доповіді був представлений аналіз законодавства в сфері видачі дозвільних документів на розміщення конструкцій по таких містах: Київ, Дніпропетровськ і Львів, також Сергій повідомив, що найближчим часом будуть проаналізовані такі міста: Суми, Одеса, Запоріжжя, Луцьк, Полтава, Харків, Чернігів і Житомир. Цілями даної програми є: спільне виявлення порушень в кожному місті України, централізоване залучення державних органів (управління по захисту підприємництва) і приведення правил до єдиного стандарту. Після доповіді був проведений семінар на тему “Ефективна методика повернення боргів”.

Разом з учасниками асоціації було затверджено, що 27 травня відбудеться всеукраїнська конференція візуальної індустрії, на яку ми запрошуємо всі бажаючі компанії – виробники.

Після конференції відбувся новорічний бал – маскарад, на якому в неформальній обстановці учасники та партнери асоціації змогли поспілкуватися і приємно провести час.

Підсумки роботи УАВІ 2015
Підсумки роботи УАВІ 2015
Підсумки роботи УАВІ 2015
Підсумки роботи УАВІ 2015

Дуже раді, що УАВІ активно розвивається, приєднуються нові компанії, які розуміють важливість створення упорядкованого ринку і готові вкладати в це силу і енергію!

Підсумки роботи УАВІ 2015

Приєднуйтесь до Української Асоціації Візуальної Індустрії, тільки разом ми зможемо створити цивілізований ринок візуальної індустрії в Україні!