9 вересня відбувся II Форум візуальної Індустрії в Запоріжжі! Ми дуже довго планували цей захід, шукали цікавих спікерів, запрошували компанії з усіх міст України, налагоджували комунікації з державними органами Запоріжжя! У підсумку нам все вдалося і форум пройшов успішно!

Итоги II Форума Визуальной Индустрии

На заході били представники рекламно-виробничих компаній із Запоріжжя, Києва, Житомира, Тернополя, Львова, Дніпра, Чернігова, Нової Каховки, Полтави, Кривого Рогу, Бердянська і т. Д.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Програма була настільки насиченою, що УАВІ побило всі рекорди за кількістю спікерів за раніше проведені заходи – 12 спікерів за один день!!

Програма була розділена на 2 блоки. Перший блок – комунікації. Цікавим і конструктивним був діалог з виробниками завдяки темі Катерини Карасик «Сучасні проблеми галузі візуальної Індустрії». Дуже активно учасники форуму обговорювали порушене питання про поділ реклами та виділення ринку візуальної індустрії. Ця тема не залишила нікого байдужим, оскільки для багатьох компаній це давно наболіле питання. Дуже сподіваємося, що УАВІ зможе позитивно вплинути на вирішення цього питання найближчим часом, оскільки ми робимо все можливе для цього!

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Цікавою інформацією для розвитку бізнесу, була тема про гранти, яку представив Юрій Петраш, Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області. Тепер учасники форуму знають, що отримати грант цілком реально, якщо постаратися і захотіти цього.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Учасники форуму залишилися в захваті від Юлії Ільїної, організатора Партнерських бізнес-зустрічей Simple Bussines Partnership. Її тема «Стратегічне управління процесом продажів рекламних конструкцій» зацікавила всіх учасників. Для багатьох теми про продажі можуть здатися заяложеними, але з цікавою подачею і корисною інформацією, яку можна застосувати відразу ж в роботу, тема продажів стає, як ніколи актуальною.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Також в першій частині були представлені і розглянуті наступні теми: «Секрети митного оформлення», «Митний консалтинг і аудит» та «Розвиток молодіжного підприємництва».

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Після продуктивної першої частини, ми з учасниками форуму пішли обідати в піцерію, де змогли ближче познайомитися і поспілкуватися.

Другий блок – технології, почався з теми Ігоря Шепелєва «За гранню звичного. Використання нестандартних матеріалів у виготовленні вивісок і конструкцій». Компанія «Рів’єра» є новатором у виготовленні і впровадженні нестандартних рішень вивісок і конструкцій, постійно розширює технологічні рамки можливого і неможливого, але завжди радо ділитися своїм досвідом.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Валентин Пахомовский, компанія «ВРС» презентував тему «Використання світлодіодів в рекламних конструкціях», представник компанії «Bon Sens» Олександр Зуєв, представив програму Bon Sens, яка допомагає збільшити ефективність роботи виробничого підприємства і автоматизувати бізнес-процеси.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Корисною темою щодо брендмауерів і габаритних банерних конструкціях, поділилася Інна Несмірная, власник компанії «Варго Ін». Інна розповіла про типові помилки в монтажі і виготовленні і як їх уникнути, про технології виробництва і т. д.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

Головною подією другого блоку був діалог з Андрієм Кучерою, завідуючим сектором з організації роботи з документами дозвільного характеру. Піднімалися питання за дозвільними документами, за правилами розміщення, про взаємодію представників влади і виробників і т. д. Діалог вийшов конструктивним, обидві сторони почули одна одну і отримали відповіді на багато питань. Сподіваємося, що завдяки форуму, робота в Запоріжжі для наших колег стане простішою.

Підсумки II Форуму Візуальної Індустрії

За підсумком форуму ми отримали багато позитивних відгуків від учасників, представляємо вам деякі з них:

Андрій Федоренко, власник компанії «Позитив» (м. Нова Каховка):

«Приїжджаючи на форум з’являється оптимізм і бажання змін»

Артем Загорулько, директор компанії «Галактис» (м. Дніпро):

«Приємні освічені люди, в такому суспільстві змінюється уявлення про колег в кращу сторону»

Сергій Недоступ, представник компанії «Павлов Продукт» (м. Бердянськ):

«Дуже корисний форум. Сподіваюся розвинути контакти і використовувати інформацію в роботі. Треба частіше зустрічатися!»

Олександр Зуєв, представник компанії «Bon Sens» (м. Черкаси):

«Якісно підібрані теми та спікери для висвітлення важливих питань»

До зустрічі 20-22 вересня в «КиївЕкспоПлаза» на міжнародній виставці реклами і маркетингу «REX»!