Univest Advertising Production – рекламно-виробнича компанія, яка надає повний спектр послуг по цифровому, широкоформатному друку, зовнішній рекламі, виробництва складних і нестандартних конструкцій, дизайну та додрукарської підготовки.

Експерт в області комплексного рекламного оформлення брендів, торгових точок, бізнес об’єктів і заходів від розробки ідеї до реалізації фінальних монтажних робіт.

Крім того, береться за більш масштабні замовлення, такі як оформлення стадіонів. Одним з останніх глобальних проєктів стала робота над комплексним брендуванням відразу двох стадіонів (Олімпійський і Динамо) спеціально до фіналу Ліги Чемпіонів.

Велику увагу компанія приділяє проєктному менеджменту, координації та контролю якості всіх дизайнерських, технологічних і монтажних процесів. Цінує свою репутацію і довіру клієнтів.

Має у своєму розпорядженні сучасний комплекс виробництва, де відбувається весь технологічний процес. Останнє придбання компанії — високопродуктивний надшвидкісний комплекс Durst Rho Р10-200, цифровий планшетний каттер Zund G3 3XL-3200 і комплекс швейного обладнання дозволяє компанії реалізовувати різні за складністю проєкти в максимально короткі терміни.

Ключові напрямки Univest Advertising Production: виробництво м’яких банерів з тканини (система SMARTPOSTER), короткі тиражі виробів з картону і гофрокартону.

Univest Advertising Production реалізує будь-які завдання, від простих, до самих глобальних!