2023
Рік конкурсу
POS-матеріали та оздоблення місця продажу
Номінація
ТОВ «ВКФ «Мандарин»
Конкурсант
3 місце
Досягнення

Опис роботи

Виробник: ТОВ «ВКФ «Мандарин»

Дизайн: ELDORADO.UA

Замовник: ELDORADO.UA

На замовлення ELDORADO.UA для торгових залів флагманських магазинів наша фірма виготовила та змонтувала по території України інтер’єрні світлові панелі для текстильних постерів та ультратонкі світлові панелі з магнітним кріпленням.

Ультратонкі настінні постерні світлові панелі нестандартної форми виготовлені із профільної системи 22 мм завтовшки.

Ультратонкі світлові панелі з магнітним кріпленням постера формату А4 спроєктовані нами для монтажу на поверхню столу.

Настільні

ПЕРЕВАГИ наших панелей:

– Винятково тонкі – товщиною 15 мм (магнітна система), 22 мм (одностороння текстильна система).

– Надзвичайно яскраві.

– Різні варіанти розмірів світлової панелі від А5 до максимального розміру 2450 x 1250 мм в односторонньому або двосторонньому виконанні.

– Низьке енергоспоживання – максимальний розмір світлової панелі (2450 x 1250 мм) з двостороннім освітленням та ~5000 лк на поверхні споживає всього 150 Вт.

– Універсальність – велика кількість різних сфер застосування світлової панелі: дисплеї для постерів та реклами, ритейл, HoReCa, меблева промисловість, sign-індустрія, виставкова діяльність

– Екологічність – панелі виготовлені відповідно до стандартів ЄС

– Гарантійний термін служби панелі – 3 роки (при роботі 12 годин на день), блок живлення 1 рік.

Постерні системи для постерів з текстилю – найсучасніше рішення для ефектної візуальної комунікації, брендування або декорування простору.

Постерні текстильні системи є рамою з алюмінієвих профілів, з системою світлодіодного підсвічування, в яку заправлений текстильний постер. Текстильний постер виглядає легким і повітряним завдяки особливій конструкції, з прихованим кріпленням і відсутністю рамки-паспарту по периметру.

Переваги постерних систем для постерів із текстилю:

– Легкість монтажу – заміна постера не вимагає спеціальних знань, достатньо 1 особи для заміни постера

– Алюмінієва рама для плаката. Алюмінієвий профіль рами робить систему одночасно легкою та довговічною. Алюмінієва рама має необмежений термін служби, що дозволяє міняти лише рекламний текстильний постер.

– Текстильний плакат. Друк зображення на тканині дає кілька переваг на відміну від ПВХ банера: тканина – це природний екологічний матеріал, який не має «заломів», неприємного запаху, у кілька разів легший за банерну тканину, може багаторазово перевозитися і повторно використовуватися без втрати якості.

– Мала вага системи

Ультратонкі світлові панелі з магнітним кріпленням постера – найсучасніші та естетичні світлові короби преміум класу, відрізняються максимальною зручністю експлуатації – глянсова лицьова акрілова панель та яскраве підсвічування постера поєднується з наявністю магнітної фіксуючої системи, що надійно утримує товщину захисного скла, та мінімально товщиною на ринку – всього 15 мм. Магніти одночасно полегшують регулярну заміну плакатів та захищають плакати від несанкціонованого доступу, оскільки зняти лицьову панель можна зручно та швидко, але за допомогою спеціальної присоски, доклавши мінімальне зусилля.. Магніти одночасно полегшують регулярну заміну плакатів та захищають плакати від несанкціонованого доступу, оскільки зняти лицьову панель можна зручно та швидко, але за допомогою спеціальної присоски, доклавши мінімальне зусилля.

Залишити коментар