Знаки

А

Адресна табличка – знак, який інформує про найменування вулиці та номер будинку і розміщується на будівлі за адресою, яка на ньому вказана.

Адресна табличка 3D
Адресна табличка
Адресна табличка

Акрилайт – світлова панель з прозорого акрилу з вигравіруваним текстом або малюнком, що підсвічена з торця світлодіодами. Підсвічування може бути як з одного, так і з декількох сторін.

Акрилайт торцевий
Акрилайт настільний
Акрилайт підвісний
Акрилайт настінний

Арка – знак виконаний у вигляді арки, розташовується над проїжджою частиною, дорогою, входом в паркову зону.

Арка 3D
Арка
Арка
Арка

Б

Банерне панно – знак, виконаний з банерного полотна на каркасі або без нього. Підходить для великих візуальних конструкцій і часто застосовується як знак для тимчасового використання.

Баннер 3D
баннер
Баннер

Білборд – щит великого розміру на одній або декількох опорах, розташований на бетонному фундаменті. Білборд використовується для розміщення реклами, як правило, встановлюється вздовж автомобільних доріг і магістральних вулиць з високим трафіком.

білборд

Брандмауер – знак прямокутної форми та великого розміру, у вигляді полотна з пвх тканини або сітки і розтягнутий по всьому периметру механічними натяжниками. Розміщується брандмауер на глухих фасадах житлових багатоповерхових будинків, комерційних або адміністративних будівель, а також на недобудованих і реставрованих архітектурних об’єктах.

Брандмауэр 3D
Брандмауер
Брандмауер

Брендування вітрини самоклеючою плівкою – нанесення на поверхню вітринного скла зображення або графічної інформації за допомогою самоклеючої плівки.

Брендування вітрини
Брендування вітрини
Брендування вітрини
Брендування вітрини

Брендування торгового обладнання самоклеючою плівкою – нанесення на поверхню торгового або виставкового обладнання зображення або графічної інформації за допомогою самоклеючої плівки.

Брендування торгового обладнання
Брендування торгового обладнання
Брендування торгового обладнання

Брендування транспорту самоклеючою плівкою – нанесення на корпус транспортного засобу зображення або графічної інформації за допомогою самоклеючої плівки.

Брендування транспорту
Брендування транспорту
Брендування транспорту

Буклетниця – підставка призначена для викладки поліграфічної продукції: буклетів, брошур, листівок, прайс-листів тощо.

Буклетниця
Буклетниця

Г

Графіка на підлозі – зображення, нанесене на підлогу або тротуар, за допомогою фарби або самоклеючої плівки.

Графіка на підлозі

Грифельна дошка – знак у вигляді панелі зі спеціальним покриттям, на якій можна писати крейдою.

Грифельна дошка

Д

Даховий знак – будь-який знак, розміщений повністю або частково вище рівня даху будівлі. Даховий знак може бути як світловим, так і не світловим.

Даховий знак
Даховий знак
Даховий знак
Даховий знак

Джумбі (3Д муляж) – об’ємні конструкції, які своєю формою повторюють просувний товар, збільшений в масштабі в кілька разів.

Джумби

Дорожній знак – знак, основне завдання якого полягає в організації дорожнього руху. Дорожній знак являє собою стандартизовані графічні зображення у вигляді тексту або піктограм, які передають певні повідомлення учасникам дорожнього руху і пішоходам.

Дорожній знак

Дошка меню – знак зі змінною інформацією, на якому наводиться перелік продуктів і цін. Цей тип знака зазвичай розміщується в ресторанах швидкого обслуговування, де він використовується для відображення меню.

Дошка меню
Дошка меню

Дошка пошани – стенд з іменами та фотографіями передовиків виробництва. Зазвичай дошка пошани має вигляд широкого щита (стенда) і розташовується на заводській прохідній або в холі будівлі, що належить організації.

Дошка пошани
Дошка пошани
Дошка пошани

Е

Екстендер – об’ємний елемент, який розташовується на рекламному щиті й виходить за його межі. Додає рекламну площу стандартному носієві, роблячи його більш помітним і таким, що запам’ятовується.

Екстендер
Екстендер

З

Знак – будь-яка конструкція, дисплей або інформаційне табло, яке прикріплюється до або розміщене на будь-якій поверхні зовні або всередині будівлі, щоб привернути увагу громадськості з метою: ідентифікації, реклами, навігації та інформування про товари і послуги.

Знак

К

Каталог знак – знак, який надає сформований список імен людей, офісів або об’єктів, розташованих у межах даної будівлі або району. Як правило, знаходиться в місці громадського доступу – вестибюлі будівлі. Знак каталогу може містити прості текстові списки, а також включати в себе карти та іншу інформацію.

Каталог знак
Каталог знак

Консольний знак – знак, розташований перпендикулярно поверхні (стіна, опора), до якої він кріпиться.

Консольний знак
Консольний знак
Консольний знак
Консольний знак

М

Маркерна ЛЕД дошка – світлова панель зі світлодіодним підсвічуванням, на яку за допомогою флуоресцентних маркерів наноситься графічна або текстова інформація, яка яскраво світиться при включенні.

Маркерна лед дошка

Маркіза – рухливий навіс зовні над вікнами для захисту від сонця та інших атмосферних впливів, який може бути використаний в якості рекламоносія. На тканинну поверхню маркізи може бути нанесено інформаційне або рекламне зображення у вигляді напису або графіки.

Маркіза

Медіафасад – світлодіодний, гнучкий і динамічний відеоекран, який встановлюється, як правило, на зовнішній поверхні будинку.

Медіафасад
Медіафасад

Меморіальний знак (дошка) – знак у вигляді плити або дошки з довговічного каменю (мармур, граніт) або металевого сплаву (бронза, чавун), який ознайомлює людей з історією місця або події.

Меморіальний знак
Меморіальний знак

Мобайл – знак у вигляді підвішеного до стелі або прикріпленого до стіни планшета або об’ємної конструкції. Мобайл розміщується в місцях продажу. Його завдання – інформувати покупця про товар або бренд і привертати до нього увагу відвідувачів.

Мобайл
Мобайл
Мобайл
Мобайл

Мобільний рекламний щит – великий знак, встановлений на причепі або в кузові вантажівки. Знак може бути освітлений чи ні.

Мобільний рекламний щит

Мурал знак – зображення або текстова інформація, нанесена за допомогою фарби або плитки безпосередньо на поверхню стіни.

Мурал знак
Мурал знак

Н

Наклейка – невелике рекламне зображення на самоклеючій основі, найчастіше використовується у фірмовій рекламі (на валізи, на скло автомобілів тощо).

Наклейка
Наклейка

О

Об’ємні букви – букви, лицьова панель яких вирізана з пластику або металевого листа із сформованим або приклеєним бортиком, що надає об`єм.

Об’ємні букви
Об’ємні букви
Об’ємні букви
Об’ємні букви

Онінг – навіс над вікнами, який використовується для оформлення зовнішньої частини будівлі та розміщення реклами. На тканинну поверхню онінга може бути нанесене інформаційне або рекламне зображення у вигляді напису або графіки.

Онінг

П

Паспорт об’єкта – тимчасовий знак, як правило, встановлений на будівельному майданчику, інформує про компанію забудовника, замовника і розробника проекту, а також демонструє проект будівлі та термін здачі об’єкта.

Паспорт об’єкта
Паспорт об’єкта

Піллар – об’ємна конструкція у вигляді тумби, на сторонах якої розміщуються змінні рекламно-інформаційні постери.

Піллар
Піллар
Піллар

Пілларс – об’ємна, багатостороння конструкція, що обертається, з внутрішньою підсвіткою і плавним автоматичним обертанням.

Пілларc

Плоскі букви – несвітлові букви, вирізані з пластику або металевого листа.

Пласкі літери
Пласкі літери

Пневмофігури – надувні вироби з щільної (часто армованої) тканини, які можуть бути використані в рекламних цілях в якості оформлення або декоративних елементів виставок, концертів та презентацій. Зазвичай використовуються в якості тимчасового знака для проведення спеціальних заходів або рекламних акцій.

Пневмофігура
Пневмофігура

Прапор – полотно правильної геометричної (найчастіше прямокутної) форми, що має будь-яке спеціальне забарвлення, встановлене на флагштоці.

Прапор
Прапор

Призматрон (прізмавіжн) – знак, що складається з обертових панелей у вигляді тристоронніх призм, які приводяться в рух електродвигуном. Жалюзі повертаються в унісон, показуючи три різні зображення, розташовані на одній конструкції.

Призматрон

Промостійка – мобільна конструкція для демонстрації споживачам презентацій, зразків продукції та дегустацій.

Промостійка

Р

Рекламна стійка – мобільна стійка, призначена для того, щоб виділити торгову марку серед конкурентів в торговому залі або на виставці, та для викладки поліграфічної продукції.

Рекламна стійка
Рекламна стійка
Рекламна стійка

Рекламний щит – щит на одній або декількох опорах, встановлений на бетонному фундаменті.

Рекламний щит
Рекламний щит
Рекламний щит

Ростова фігура – мобільна конструкція у вигляді площинного муляжу, що зображає живий або неживий об’єкт і виготовляється зазвичай з листового матеріалу. З тильного боку конструкції для стійкості розташована підтримуюча ніжка або металевий каркас.

Ростова фігура
Ростова фігура
Ростова фігура

Рядок, що біжить – електронний знак у вигляді панелі зі світлодіодними пікселями, що відображають у динаміці текстову або графічну інформацію.

Рядок, що біжить
Рядок, що біжить

С

Світловий короб (лайтбокс) – знак, який має квадратну або прямокутну форму й підсвічується зсередини. Може бути одно або двосторонній.

Світловий короб - лайтбокс
Світловий короб - лайтбокс
Світловий короб - лайтбокс
Світловий короб - лайтбокс

Світлодіодний екран (LED екран) – дисплей у вигляді плоскої панелі, який формує зображення за допомогою світлодіодів.

Світлодіодний екран

Сітілайт – знак прямокутної форми, розташований на металевому каркасі й підсвічений зсередини інформаційним полем 1200 х 1800 мм. Сітілайт застосовується в якості інформаційного або рекламного носія з системою для оперативної заміни зображення.

Сітілайт

Скроллер – рекламна конструкція з внутрішньою підсвіткою і механізмом, що перемотує й позмінно демонструє різні рекламні зображення.

Скроллер

Сорочка-штендер – два невеликих рекламних щита, які певна людина носить на спині й на грудях по вулиці.

Сорочка штендер

Стела – вузька та об’ємна рекламна конструкція прямокутної або фігурної форми, завдання якої привернути увагу клієнта здалеку. Встановлюється на фундамент або бетонний блок.

Стела
Стела
Стела
Стела

Стенд інформаційний – знак, на якому розміщується інформація для клієнтів, відвідувачів і співробітників про компанію або установу: актуальні акції, фотографії, оголошення, історичні факти, дипломи, кубки, зразки продукції, поліграфічна рекламно-інформаційна продукція.

Стенд інформаційний
Стенд інформаційний
Стенд інформаційний
Стенд інформаційний

Т

Табличка – невеликий знак, який вказує ім’я, рід занять, графік роботи й кріпиться на стіні біля входу в об’єкт або на двері. Існує також настільний варіант таблички.

Табличка
Табличка
Табличка
Табличка

Торгова стійка – знак, призначений для оформлення торгових і виставкових залів, для демонстрації зразків продукції підприємства або поширення поліграфічної рекламної продукції.

Торгова стійка

Трол – конструкція, виконана у вигляді плоского або об’ємного планшета, що розміщується над проїжджою частиною, між будівлями або опорами вуличного освітлення.

Трол
Трол
Трол
Трол

Ф

Фреймлайт – тонка світлова панель з рамкою по периметру і з можливістю швидкої заміни зображення.

Фремлайт
Фремлайт
Фремлайт
Фремлайт

Х

Хард-постер – рекламна конструкція, що розміщується в торговому залі або на вулиці у вигляді плаката з кріпленням. Хард-постер встановлюється на спеціальній ніжці.

Хардпостер

Холдер – консольна конструкція у вигляді вертикальної перетяжки з пвх тканини, закріпленої на металевих кронштейнах перпендикулярно несучій стіні або опорі ЛЕП.

Холдер
Холдер

Ш

Шелфтокер – візуальний елемент, який кріпиться на торці полиці стелажа або прилавка і призначений для того, щоб виділити торговий ряд товарів одного бренду.

Шелфтокер

Штендер – мобільний знак у вигляді одно або двосторонньої конструкції висотою зазвичай до 1,5 м., яка встановлюється в безпосередній близькості до компанії рекламодавця із завданням привернути увагу перехожих до входу.

Штендер
Штендер
Штендер
Штендер