RIARA

Город: Киев

Адрес: вул.Межигірська, 82а

Номер телефона предприятия: +38 044 500 55 05

Контактный e-mail: info@riara.ua

Сайт: http://riara.ua

Виды деятельности, услуги

3Д проектирование

Производственное оборудование (собственное)

3Д термоплоттер

Компанія RIARA вперше вийшла на рекламний ринок в 2009 році, практично відразу ставши лідером в ніші реклами на транспорті. Стрімкі темпи розвитку і тенденції ринку дуже скоро стимулювали нас розширити лінійку послуг.  RIARA сьогодні – це команда фахівців, що працюють у сфері зовнішньої і внутрішньої реклами, широкоформатного та  інтер’єрного друку.

З року в рік ми зростаємо разом з нашими клієнтами. Наші партнери задоволені, ми щасливі, що підтверджує звання «Лідера галузі» в 2014 і 2015 роках за версією Національного бізнес рейтингу України. В травні 2016 року компанія стала участником “Української Асоціації Візуальної Індустрії”. Прогрес в русі (Progress in motion) – ми вірні цьому девізу з перших днів роботи.  Ми дорожимо своїм ім’ям, RIARA – це офіційно зареєстрована торгова марка.

Чому ми перші?  Ми не просто знаємо ЩО робити, ми знаємо ЯК. В компанії RIARA власне високотехнологічне виробництво, що дозволяє реалізувати з нуля проект будь-якої  складності.  Ми ніколи не говоримо «ні»,  ми знаходимо можливості.

Репутація і якісний розвиток – це те, на чому ми стоїмо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *