Конкурс Візуальних Рішень WOW`23 завершено – це був вражаючий захід, який об’єднав креатив та талант представників індустрії вивісок та знаків! У цьому році, 27 компаній з усієї України надіслали нам 132 роботи, які були просто неймовірними.

Наші журі працювали над оцінкою робіт у різних номінаціях: POS-матеріали та оздоблення місця продажу, Брендування транспорту, Об’єкти громадських просторів, Вулична та інтер’єрна навігація, Івент-декор – оформлення виставок, галерей, форумів та інших масових заходів, Окремо розташовані конструкції, Комплексне оформлення інтер’єру та Фасадні конструкції. Також не можемо не відзначити дві особливі номінації – “Краще креативне рішення”, де наше професійне журі вибрало переможця серед усіх поданих робіт, та “Народний проєкт – конкурс глядацьких симпатій”.

Для того, щоб ознайомитись із списком переможців та переглянути їхні роботи, перейдіть за цим посиланням.

Церемонія вручення нагород відбулася 20 жовтня на Знаковому Форумі’23 у місті Львів. Було дуже приємно вітати відзначених переможців та бачити їхню радість і гордість за свою роботу.

Дякуємо усім конкурсантам за активну участь та креативність, яку ви внесли в цей конкурс. Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих досягнень!

На цьому Конкурс Візуальних Рішень WOW`23 офіційно закрито! Ми з нетерпінням чекаємо на наступний, у 2024 році, і вже розпочинаємо готуватися до нових зустрічей та неймовірних робіт. Бажаємо вам величезної творчості та натхнення!