Членство в УАВІ

Унікальні переваги, які дає вам членство в асоціації візуальної індустрії

Бути членом УАВІ престижно.

Членство в бізнес-асоціації надає існуванню вашого бізнесу суспільне значення. Ви стаєте частиною ділового співтовариства.

Вступаючи в асоціацію, ви здобуваєте імідж цивілізованого гравця ринку – це підвищує довіру до вас з боку потенційних партнерів і клієнтів.

Українська асоціація візуальної індустрії визнана світовими асоціаціями, такими, як ISA та USF. Крім того, більшість членів УАВІ вже стали членами міжнародної галузевої асоціації USF, що дає переваги при участі у міжнародних тендерах та проектах.

Бути членом асоціації вигідно.

Наша асоціація надає бізнес – послуги своїм членам на особливих умовах – це консультації, тренінги, школи, спільна участь у виставках, доступ до інформаційних ресурсів… Деякими послугами може скористатись тільки член асоціації – це закриті зустрічі з потенційними партнерами, як в Україна, так і за кордоном, доступ до закритої інформації індустрії, спеціальні пропозиції партнерів УАВІ, членство в міжнародних асоціаціях.

Членство в УАВІ дозволяє значно знизити витрати в вашому бізнесі за рахунок участі у спільних проектах – спільна участь у суспільних заходах, система взаємних знижок для членів асоціації, спільна участь у виставках та конференціях…. Вже є чудовий досвід такої участі у українських та іноземних виставках. Члени УАВІ мали чудову нагоду відвідати рекламні виробництва Польщі, де відбувався обмін досвідом, аналіз європейських технологій, матеріалів та професійного обладнання.

Об’єднавшись на принципах кооперації, підприємства – члени асоціації, особливо малі, стають здатні робити те, на що поодинці у них не вистачало б ані сил, ані коштів: спільні оптові закупівлі, експорт, поставки в рамках великих тендерів, колективна пайова участь у виставках і бізнес-місіях.

Спільний захист інтересів своїх членів.

Асоціація підприємців бореться з протиправними діями чиновників і контролюючих органів. Навіть невелике місцеве об’єднання підприємців може забезпечити юридичний захист і широкий суспільний резонанс.

На сьогодні УАВІ вже виповнилося 3 роки і відтепер ми можемо бути представлені в органах влади та працювати над зміною законів та виводити нашу галузь на кращий вимір.

Унікальне коло ділових контактів

Отримавши статус члена УАВІ та прийнявши її етичний кодекс, ви стаєте членом галузевої спільноти, де вас бачать у якості потенційного ділового партнера.

Асоціація інформує своїх членів про недобросовісних учасників галузевих або локальних ринків, як постачальників, так і клієнтів і навіть про недобросовісних працівників.

УАВІ надає підтримку при участі в тендерах. На сьогодні УАВІ має деяких представників за кордоном, що значно полегшить для вас пошук іноземного партнера. Ви відкриваєте для себе нові ринки не на самоті, а у складі офіційних бізнес-міст.

Працюючи як член асоціації ви маєте змогу вирішити питання у будь-якому місті, де є ваші колеги. Будь-то заміри, демонтажні, монтажні роботи чи врегулювання якогось питання.

Для більшості іноземних бізнесменів членство у галузевій асоціації – це абсолютно необхідна норма і цього вони очікують від вас .

Лобіювання інтересів своїх членів.

Ваш голос буде почутий – ви зможете не чекати на позитивні зміни в законодавстві, а особисто впливати на зміни бізнес клімату в Україні. Сьогодні асоціації, які об’єдналися в коаліції, спроможні донести думку своїх членів до будь-якого рівня виконавчої чи законодавчої влади.

Асоціація виступає координуючою і спрямованою силою, що бере на себе контакти з державними структурами, яка стежить за стабільністю та безпекою бізнесу, а також формує його імідж в очах суспільства.

Членство в УАВІ прискорює розвиток вашої компанії.

Асоціація вводять загальні для ринку «правила гри» – галузеві стандарти і, в першу чергу, враховує інтереси своїх членів. В очах кінцевого споживача, компанія – член асоціації стає більш надійним постачальником.

Дух змагання, який в асоціації реалізується завдяки конкурсам, рейтингам підприємств і товарів, стимулює вас орієнтуватися не на запит поточного клієнта, а на найвищі стандарти в галузі.

Асоціація підтримує обмін професійним досвідом і провідними технологіями (галузевий журнал, виставки, школи на підприємствах членів УАВІ), може надавати консультації з проблем розвитку бізнесу, рекламної діяльності, юридичних питань.

Ви отримуєте доступ до результатів маркетингових досліджень ринку і об’єктивної інформації про його учасників.

Членство в асоціації стимулює вас до самовдосконалення.

Асоціація – це платформа для спілкування, постійного обміну думками, ідеями та новинами .

Членство в асоціації стимулює власника відійти від рутинних операцій і працювати над стратегією розвитку свого бізнесу. УАВІ працює над розвитком бізнес-компетентності своїх членів.

Соціалізація своїх членів.

Асоціація дозволяє акумулювати обсяг людських і фінансових ресурсів, які не можна порівняти з можливостями однієї компанії – це дозволяє вирішувати суспільно-соціальні проблеми, які раніше здавалися принципово нерозв’язними .

Ви зможете брати участь у масштабних проектах, як активний член асоціації – це не оцінений досвід для подальшої кар’єри.

Пам’ятайте, що саме разом ми можемо сформувати нашу область і змінити на краще ринок візуальної Індустрії, створивши ті умови, в яких ми бажаємо працювати.
Внесок кожного важливий і цінний!
Приєднуйтесь !!!