Меморандум про співпрацю УАВІ та Української Асоціації Меблевиків

Наша Асоціація завжди рада партнерам суміжних галузей!
А якщо ця співпраця має цілі розвитку, створення нових стандартів і впровадження інноваційних технологій, то це крок тільки вперед!
01 грудня 2021 року Українськая Асоціації Візуальної Індустрії приймали участь у заході партнерів Української Асоціації Меблевиків в Івано-Франківські.
Тема заходу була присвячена стратегії розвитку меблевої галузі України.

Збори пройшли в рамках швейцарсько-українського Проекту “Зміцнення бізнес-об’єднань мікро -, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Учасники заходу: представники Української Асоціації Меблярів, Української Асоціації Візуальної Індустрії, Української Асоціації Деревообробного Обладнання та Івано-Франківської ТПП

Зустріч мала такі цілі та напрацювання:

  • Напрацювання бачення стратегії розвитку меблевої галузі в Україні з обговоренням поточних проблем та написанням дорожньої карти розвитку на 2022–2025 рр., включаючи питання експорту, створення та розвитку стандартів галузі, меблевих кластерів та інновацій.
    У результаті інтенсивної роботи кожен учасник сесії висловив свої оцінки та ідеології вирішення кожної з поставлених задач, в результаті чого було підсумовано та обрано основні критерії та напрямки очікуваної дорожньої карти.
    Прийняті рішення чітко зафіксовані та прийняті до опрацювання для формування робочої групи.
  • Підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Українською Асоціацією Меблевиків, Українською Асоціацією Візуальної Індустрії, Українською Асоціацією Деревообробного обладнання та Івано-Франківською ТПП для сприяння об’єднання компаній-лідерів галузі.
    Меморандум підписали з цілковитою згодою і вірою в те, що разом ми зможемо більше.
  • Обговорення поточних адвокаційних ініціатив, включаючи пропозиції представників меблевого сектору до закону про ринок деревини, формальдегіди та інші.

І дані обговорення не залишились у рамках стратегічної сесії а продовжувались весь наступний день і вечірній фуршет за столом якого у обговореннях інтенсивно брав участь представник кабінету міністрів. Перспективи тішать і цілковито мають право на реалізацію.

До слова, наступний день уся делегація відвідала виробничі потужності Івано-Франківщини на яких впроваджено Бережливе Виробництво і ці візити змушували кожного подумати про те що український підприємець може бути цілком цивілізованим і стандартизованим відповідно до ЄС. Бо Франківщина в Україні, а ці ідеальні виробничі потужності у Франківщині.

Перспективи є фактично, можливостей хоч відбавляй!
Залишилось – тільки діяти!
Діяти, бо ресурсів більше ніж достатньо!
А разом діяти – швидше та ефективніше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *