Про нас

Ви замислювалися колись про те, як поліпшити сферу вашої діяльності? Хотіли б ви зробити величезний внесок в розвиток рекламної індустрії? Взяти участь у створенні цивілізованого ринку рекламної галузі? Українська Асоціація Візуальної Індустрії запрошує вас і вашу компанію в наші ряди! З нами ви зможете втілити свої ідеї!

Одного разу в українських власників рекламних компаній постало гостре питання, а хто ж врегулює і скоординує роботу ринку рекламної індустрії? Ніхто не наважувався зробити перший крок в сторону змін, але 22 червня в м. Дніпропетровськ виробники візуальної реклами зібралися на засіданні І Круглого столу Асоціації для прийняття ряду ключових моментів.

Так 7 серпня 2013 увійшло в історію візуальної індустрії як день створення УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ВІЗУАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ. Саме з того вирішального дня рекламна галузь почала свій шлях до кардинальних змін!

Разом з народженням асоціації в Україні також зародилося поняття «візуальна індустрія». Ми розмежовуємо поняття «зовнішня реклама» (розміщення на рекламних щитах) і «виробництво рекламних конструкцій і рекламних елементів». Це два напрямки, які не варто плутати.

Ось уже протягом 4 років УАВІ досягла великих висот. На сьогоднішній день нас вже 63 учасники в 23 містах України. У нас є 7 партнерів, з них «We R.SUPPLY» і «Пластікс-Україна».

Щорічно асоціація і її учасники беруть участь у багатьох виставках, це і «Rex-sign», «RemaDays», «Індустрія торгівлі» та інші. Так само УАВІ запрошують в численні міжнародні поїздки, де учасники отримують досвід і від зарубіжних колег.

У тому числі, асоціація є організатором всеукраїнських заходів, це і навчальні школи «Sign School», де члени і гості мають можливість навчитися новим технологіям, навчити свій персонал і поспілкуватися з колегам з усієї України, й чимало бізнес-зустрічі, загальні збори, форуми і т.д. Адже наша мета – бачити і розвивати культуру ринку виробників і споживачів продуктів візуальної індустрії разом.

Наша місія – це розвиток культури ринку візуальної індустрії, а цінності – Партнерство, Єдність, Розвиток. Адже тільки спільними зусиллями, об’єднавши наші зусилля, крок за кроком МИ змінимо ринок візуальної індустрії України!

Ставши Учасником Асоціації у Вас з’явиться ряд переваг, а саме:

  • % знижки від Партнерів Асоціації;
  • партнерство (біржа замовлень, тендерна політика, внутрішні комунікації);
  • маркетингова підтримка і PR (в т.ч. networking);
  • захист інтересів в державних і місцевих органах влади;
  • юридична підтримка (в т.ч. дозвільна документація);
  • навчання (спеціально розроблена програма для виробників рекламних конструкцій);
  • обмін досвідом з європейськими колегами (в т.ч. отримання європейських замовлень);
  • спеціальні умови участі в профільних заходах (виставки, форуми, навчальні майстер-класи).

Приєднуйся до нас! Прийшов час діяти!