Загрузка...

Признаки знаків

Знаки

Признаки знаків

Терміни

За назначенням

Ідентифікаційний знак - будь-який знак, який допомагає визначити і виділити серед конкурентів об'єкт або компанію на підставі незмінних ознак, таких як найменування, вид діяльності, логотип, товарний і фірмовий знак.

Інформаційний знак - будь-який знак, який містить відомості про підприємство та про різноманітні процеси, що відбуваються на ньому, інформує споживача про діяльність, пропоновану продукцію, послуги, завдання, події, акції тощо.

Навігаційний знак - будь-який знак, який допомагає зорієнтуватися в просторі й спрямовує людину до місця призначення.

Попереджувальний знак - знак, який інформує про план евакуації або попереджає про можливу небезпеку.

Рекламний знак - будь-який знак, що стимулює споживача до здійснення дії, спрямований на привернення уваги до об'єкта рекламування, на формування або підтримку інтересу до нього і його просування на ринку.

За формою

Прямий знак - ознака того, що знак має квадратну або прямокутну форму.

Фігурний знак - ознака того, що знак не має квадратну або прямокутну форму.

За типом розміщення

Мобільний знак - будь-яка переносна або пересувна конструкція, яка кріпиться до фундаменту або до заставної.

Настінний (фасадний) знак - будь-який знак, який кріпиться до стіни або до іншої вертикальної поверхні таким чином, що лицьова панель до місця кріплення розташовується паралельно.

Окремі символи - ознака того, що знак складається з декількох окремих символів.

Окремо стоячий знак - будь-який знак не прикріплений до будівлі, що має свою власну опорну підтримуючу конструкцію і, як правило, прикріплений до фундаменту або до заставної.

Підвісний знак - будь-який знак, розміщений під стелею або навісом.

За підсвічуванням

Знак з відкритим підсвічуванням - будь-який знак, у якому джерело світла розташоване зовні на лицьовій панелі. Джерелом світла можуть бути неонові трубки, світлодіодні лампи або пікселі.

Знак з внутрішнім підсвічуванням - будь-який знак, який підсвічується джерелом світла, встановленим всередині в його корпусі.

Знак з контурним підсвічуванням - будь-який знак, підсвічування лицьової панелі якого здійснюється світловими елементами, розташованими по контуру в корпусі знака.

Знак з підсвічуванням в торець - будь-який знак, який висвітлюється джерелом світла спрямованим в торець прозорого пластику з гравіюванням, в результаті чого виникає ефект світіння вигравіруваного зображення.

Знак з підсвічуванням контражур - будь-який знак, у якому джерело світла розташоване всередині або позаду лицьової площини і при цьому світло відбивається від поверхні на якій воно розміщене, в результаті чого при підсвічуванні навколо знака утворюється візуальний ефект світлового ореолу.

Знак із зовнішнім підсвічуванням - будь-який знак, який підсвічується зовнішнім джерелом штучного освітлення, спрямованим на лицьову панель з інформацією.

Не світловий знак - будь-який знак, який не освітлюється вбудованими або спрямованими на нього джерелами світла.

Неоновий знак - будь-який знак, що включає в себе зовнішній світловий елемент - неонову трубку.

За кількістю сторін

Двосторонній знак - будь який підвісний, мобільний, окремо стоячий або у вигляді панель-кронштейна знак, який має дві лицьові панелі встановлені в протилежних напрямах.

Односторонній знак - будь-який підвісний, мобільний або у вигляді окремо стоячих конструкції чи панель-кронштейна знак, що має одну лицьову панель із нанесеною інформацією.

За місцем розміщення

Зовнішній знак - будь-який знак, що знаходиться поза приміщенням або за його межами.

Інтер'єрний знак - будь-який знак, що знаходиться в межах будівлі або споруди.

За дією

Анімаційний знак - візуальна конструкція, в якій послідовно виконується включення і виключення графічних елементів, підсвічених неоном або світлодіодами, що забезпечує ілюзію руху.

Вертушка знак - знак, що розміщений окремо або на стіні, площина якого обертається на вітрі. Знак вертушка не вважається анімаційним знаком.

Знак, що обертається - візуальна конструкція, яка може повертатися на 360 градусів за допомогою електродвигуна. Весь знак або його частина може обертатися з постійною або змінною швидкістю.

Механічний знак - знак складається з двох і більше панелей, які приводяться в рух електричним приводом імітуючи дію.

Інші

Знак зі змінною інформацією - знак, який складається з панелі, на якій можлива повна або часткова зміна інформації. Інформація змінюється вручну за допомогою змінних пластикових символів або обертових цифрових сегментів.

Тимчасовий знак - будь-який знак, який встановлюється на нетривалий період. Хорошим прикладом тимчасового знака можуть бути банери й вивіски на будівельних майданчиках.