Загрузка...

28 жовтня школа Sign School в Мукачево

17.10.2016

Незабаром відбудеться наступна школа Sign School: секрети розвитку бізнесу та виробництва. Дана школа організована Українською Асоціацією Візуальної Індустрії та спрямована допомогти виробникам в сфері візуальної індустрії налагодити нові партнерства, дізнатися про нові можливості ринку, технології та допомогти керівникам бізнесу, надати свіжі ідеї для спрямувати сили у правильному напрямку.

Школа Sign School - це одноденний семінар, в якому приймають участь виробники в сфері візуальної індустрії та реклами з різних регіонів України.

Спікерами школи зазвичай є директора, або власники бізнесу в даному сегменті ринку, тому теми школи завжди цікаві, корисні та актуальні.

На даних школах ви почуєте інформацію, яку ви навряд зможете дізнатися у вільному доступі, оскільки це досвід підприємств, напрацьований роками. Також це унікальна можливість спілкування з колегами з різних регіонів України!

Детальна інформація, теми школи та реєстрація тут

 

Відгуки з минулих шкіл

«Школу всегда посещаем с удовольствием. Интересно было увидеть процесс работы коллег на западной территории»

Опанасенко Александра

компания «Мандарин»

 

«Очень полезное общение, особенно посещение производства. Вынес для себя ряд идей, которые будем внедрять у себя на производстве»

Аннопольский Андрей

компания «SOLVE. EXPERT»

 

«Було цікаво побачити матеріали та технології виробництва на данній школі. Дуже цікава і пізнавальна школа. Мені сподобалась»

Солінка Р. М.

Компанія «Нівроку»

Статті та фото з минулих шкіл: 

http://www.uavi.com.ua/articles/association/160

http://www.uavi.com.ua/articles/association/156

http://www.uavi.com.ua/articles/association/146

http://www.uavi.com.ua/articles/association/134

Январь
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
На ближайшие даты запланированных событий нет