Загрузка...

Єдність виробників: участь УАВІ у REX 2016 та проведення конференції

06.10.2016

    20-22 вересня відбулася щорічна виставка реклами та маркетингу REX 2016. Дуже приємно, що Українська Асоціація Візуальної Індустрії (УАВІ) стала її співорганізатором та представила експозицію REX SIGN. В цьому році УАВІ впевнено заявила про себе, як активна, дійова та значуща галузева асоціація, яка має вплив на формування цивілізованого ринку візуальної індустрії.

    

   Об'єднавшись разом, виробники з різних регіонів України продемонстрували важливість партнерства, співробітництва. Площа загального стенду УАВІ REX SIGN склала 120 м2 на якій прийняли участь 16 компанії: Елефант, Март груп, Solve.Expert, Авекс груп - м.Київ, Лука Галамар, Престиж - м. Житомир, Факторія м. Луцьк, Мандарин м. Харків, Реклама центр м. Суми, Есфі м. Полтава, Рів'єра м. Дніпро, Мандарин м. Умань, УкрНеон м. Одеса, Інсайт м. Рівне та партнери компанія Пластікс Україна та WRS. Кожна компанія презентувала власні можливості, нові, цікаві технології, проекти та матеріали для виробництва візуальної продукції.

    

    

    

     На згадку про цю важливу подію ми також організували дві фото зони. Незвична та цікава “жива картина” привернула велику увагу всіх відвідувачів. Задумом даного проекту є те, що візуальна індустрія — це мистецтво!

   

   Загалом виставку відвідали понад 7000 осіб, усі хто був на стенді УАВІ REX SIGN відзначили важливість єдності виробників та багато компаній зацікавлені стати новими учасниками асоціації.

   

   Важливим кроком стала всеукраїнська конференція візуальної індустрії, під час якої USAID ЛЕВ та УАВІ провели панельну дискусію на тему “Зовнішня реклама та ідентифікація: проблеми і перспективи регулювання”. Учасниками дискусії стали члени асоціації, представники підприємств рекламної галузі з різних областей України, місцевих бізнес-об’єднань, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, представники Асоціації операторів зовнішньої реклами України.

   

Основну увагу в дискусії було зосереджено на проблемах розмежування носіїв зовнішньої реклами та візуальної продукції, засобів ідентифікації місць здійснення діяльності (вивісок, табличок тощо), уніфікації процедур надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, виробленні галузевих стандартів та класифікатора засобів ідентифікації і рекламоносіїв, а також можливості впровадження елементів саморегулювання у візуальній індустрії України.  Більше інформації читайте на сайті УАВІ

    

    Також на конференції були обговорені такі важливі теми діяльності та існування ринку: проблеми ринку і шляхи їх вирішення; презентація класифікатора термінів візуальної індустрії; ціноутворення як єдиний шаблон для клієнта і компанії-виробника; Екологія бізнесу. Спікерами конференції стали відповідальні з розвитку діяльності та програм УАВІ, власники компаній “Елефант” Карасик Катерина, “Варго Ін” Інна Несмирна, “Bon Sens” Олександр Демченко, “Мандарин” Андрій Плугатирьов, “Solve.Expert” Андрій Аннопольський.

   

    Родзинкою закриття виставки та конференції став фінал конкурсу WOW, визначення переможців конкурсною комісією та нагородження переможців конкурсу WOW. Детальніше читайте сайті УАВІ

    

    Дякуємо усім, хто прийняв участь у виставці, конференції, конкурсі, усім організаторам та партнерам! Разом ми створюємо цивілізований ринок, де хочеться працювати, розвиватися, творити, такий ринок, де є майбутнє!

 

Приєднуйтесь до професійного об'єднання, чекаємо вас в УАВІ!

 

Январь
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
На ближайшие даты запланированных событий нет